https://www.drutex.pl/ 

Nasza firma współpracuje z wieloma renomowanymi producentami okien oraz drzwi.

Drzwi mają spełniać wiele różnych funkcji. Oczywiście nadrzędną funkcja zawsze będzie stanowienie przegrody między pomieszczeniami. W zależności jednak od tego gdzie odbywa się ich montaż możemy wyróżnić: drzwi antywłamaniowe, drzwi zewnętrzne, drzwi techniczne o podwyższonej izolacyjności akustycznej czy drzwi o odporności ogniowej. Najczęściej spotykaną jednak grupę stanowią drzwi wewnętrzne z ich przeróżną stylistyką: drzwi przylgowe, zabytkowe, szklane, aluminiowe, PVC.

Technologia i wykończenie.

Za ostateczną formą i kształtem stoi technologia zapewniającą długowieczność i optymalne wykorzystanie materiałów. Dlatego dzisiejsze drzwi to w znakomitej większości połączenie różnych materiałów: drewna, materiałów drewnopochodnych, okuć oraz materiałów wykończeniowych jak laminat, dekor  itp.. Inwestorzy czy architekci roztaczają wizję co ja jak ma wyglądać ale to fachowcy dopasowują odpowiednie produkty. Drzwi malowane, w różnych stopniach połysku bądź drzwi fornirowane z widocznym, wyrazistym rysunkiem usłojenia to popularne lecz nie jedyne z możliwości rozwiązań.

Montaż i doradztwo techniczne.

Wiemy jak ważne dla uzyskania pożądanego efektu jest dobre przygotowanie wcześniejszych etapów budowy. Dlatego staramy się być obecni na etapie prac budowlanych, tak by dzięki odpowiednim modyfikacjom można było zaoszczędzić później zbędnych przeróbek i komplikacji

Chcemy zwrócić Państwa uwagę m.in. na produkty firmy:                                                    

 

 

                     

 

           

           

Odsłony: 14252